Alışveriş Sepeti (0)

Şir

Hakkımızda

Lüt

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Nakliye ve Teslimat

superisimumatolyesi.com sitemiz üzerinden satın alınan ürünler 2-3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Ürünlerimizin teslim süresi İstanbul ve Kocaeli sınırları için ertesi gün, diğer iller için 2-4 gün olabilir. Resmî tatil günleri vb. sebepler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlardan gerçekleşebilecek gecikmeler superisimumatolyesi.com sorumluluğunda değildir.

Gizlilik Şartları

Sizlere en güvenilir alışveriş olanaklarını sunmak amacı ile www.superisimumatolyesi.com da bulunan hiçbir kişisel bilgi; kesinlikle üçüncü şahıslar veya herhangi bir kurum ile paylaşılmaz. Satın alma işlemleri sırasında bildirdiğiniz bütün detaylar en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta ve yalnızca mevcut T.C. kanunları çerçevesinde kullanılmaktadır.

Ürün İade ve Değişimler

www.superisimumatolyesi.com web sitesi üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. Ürünlerimiz üretimden kaynaklanan sorunlardan dolayı yenisiyle değiştirilir. Satın alınan ürünlerin iadesi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması için lütfen ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürün ambalajında yırtılma, ezilme vb. bir bozukluk görürseniz ürünü teslim almayınız. Bu tip durumlarda bize mail veya telefon yoluyla başvurabilirsiniz. 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, “Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.

Sipariş

Web sitemiz üzerinden online sipariş verebilir, havale ile ödeme yapabilirsiniz. Hesap numaralarımız sipariş aşamasında ekrana gelecektir.
.

Sipariş Takibi

Siparişlerinizin durumunu info@superisimumatolyesi.com mail adresinden veya 05325588359 nolu telefondan öğrenebilirsiniz. Ürünüz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız tarafınıza, mail yoluyla bildirilecektir.

Üyelik Bilgisi Güncelleme

Üyelik bilgilerinizi güncel tutmanız size göndereceğimiz kampanya duyuruları ve diğer durumlar için önemlidir. Üyelik bilgilerinizi alışveriş sayfasındaki formdan kolayca güncelleyebilirsiniz.